KIA SPORTAGE
 • Sukurtas lūkesčiams pranokti Didinti
  Sukurtas lūkesčiams pranokti

  Susipažinkite su naujojo „Kia Sportage“ gama. Mažai išmetalų, didelis pasirinkimas. Plati keturių skirtingų pavaros sistemų gama, įskaitant hibridinę, iš tinklo įkraunamą hibridinę ir lengvąjį hibridą; kiekvieną galima įsigyti su GT-Line įranga. Kurį pasirinksite Jūs?

 • Pažangus dizainas įkvėptai asmenybei Didinti
  Pažangus dizainas įkvėptai asmenybei

  Įkvėptas gamtos. Kupinas pasitikėjimo savimi.

Ankstesnis Kitas

IŠORĖ
 • Įspūdinga išvaizda Didinti
  Įspūdinga išvaizda

  Grakščios ir kartu energingos linijos, įkvėptos organiškų gamtos formų, dera su įmantriais grafiniais elementais ir nuostabiomis, dėmesingai sukurtomis detalėmis. Tai sukuria dinamiško ir įtaigaus aukštos klasės visureigio įvaizdį.

 • Ryškus ir drąsus iš prigimties Didinti
  Ryškus ir drąsus iš prigimties

  Dar veržlesnį, energingesnį ir universalesnį charakterį demonstruojantis naujasis automobilio dizainas yra aštrių ir griežtų linijų. Išilgai rafinuoto kėbulo pulsuojančios linijos stiprina išskirtinio stiliaus kuriamą įtampą.

 • Žaibiškas pirmasis įspūdis Didinti
  Žaibiškas pirmasis įspūdis

  Ikoniško dizaino pareiškimas: kruopščiai sukurtos integruotos juodos grotelės su bičių korio tinklelio raštu driekiasi per visą priekinės dalies plotį, sukurdamos kvapą gniaužiantį kontrastą su unikaliais futuristinio stiliaus bumerango formos LED dienos šviesos žibintais ir įspūdingais „Matrix“ LED priekiniais žibintais.

 • Modernus tigro nosies simbolis Didinti
  Modernus tigro nosies simbolis

  Nors kultinės „Kia“ tigro nosies priekinės grotelės yra pagrindinis išvaizdos akcentas, vizualiai galingą automobilio siluetą sukuria subtili sudėtingo ir techniško priekinės dalies dizaino ir aptakių pagrindinių paviršių, įskaitant aiškiai išreikštą priekinį buferį, harmonija.

 • Sportiškumu trykštantis siluetas Didinti
  Sportiškumu trykštantis siluetas

  Ryžtingas ir kartu rafinuotas šoninis profilis bei jį pabrėžiančios griežtos linijos – duoklė sportiškai universalaus automobilio prigimčiai. Nauji chromuoti ir juodi langų apvadai dar labiau sustiprina sportišką kilmę, o juodas stogas taip pat pabrėžia galinį dinamišką statramstį.

 • Įspūdingai šiuolaikiška galinė dalis Didinti
  Įspūdingai šiuolaikiška galinė dalis

  Skustuvo ašmenis primenančius galinius LED žibintus jungiantis akcentas sukuria įspūdingai plačios galinės dalies įspūdį. Galinis valytuvas paslėptas stogo aptako viduje, tad galinė dalis atrodo neperkrauta ir moderni, kartu gerėja matomumas vairuotojui. Kėbulo spalvos apatinė buferio dalis atrodo šiuolaikiška ir nuosaiki dėl atšvaitų, rūko žibintų, supamų blizgios juodos arba pusiau blizgios chromo apdailos, bei šiek tiek blizgaus chromuoto difuzoriaus.

Ankstesnis Kitas

SALONAS
 • Vairuotojo patogumui pritaikytas salonas Didinti
  Vairuotojo patogumui pritaikytas salonas

  Šis aukščiausios klasės salonas yra išskirtinai modernus ir neperkrautas, o jo dizainas neabejotinai pritaikytas vairuotojo patogumui – nuo itin pažangaus integruoto išlenkto ekrano iki sportiško juoda oda aptraukto vairo ir centrinės konsolės su ratuko formos pavarų perjungimo valdikliu.

 • Neprilygstamas erdvumas Didinti
  Neprilygstamas erdvumas

  Visapusiškai didesni matmenys: rafinuotas salonas suteikia tiek erdvės, kiek Jums reikia, o keleiviai antroje sėdynių eilėje turi itin daug vietos kojoms. Be to, vairuotojo ir keleivių patogumui salone suprojektuota daugybė patogių dėtuvių.

 • Įkvepiančios aukščiausios klasės detalės Didinti
  Įkvepiančios aukščiausios klasės detalės

  Ši rafinuota salono erdvė nustato naujus SUV segmento standartus, automobilyje netrūksta ištaigingai patobulinto dizaino elementų, įskaitant prabangią aliuminio prietaisų skydelio ir durų apdailą, smulkmeniškai ištobulintas sportiškas oro angas su pusiau blizgiu chromuotu apvadu ir salono apšvietimą.

 • Ergonomika, deranti su naujovėmis Didinti
  Ergonomika, deranti su naujovėmis

  Ergonomiškas salono suplanavimas apima ir pažangiausias technologines naujoves, kaip antai: daugiarežimį jutiklinį ekraną, kuriame itin lengvai galima naršyti tarp informacijos, pramogų bei klimato parinkčių valdiklių.

 • Sėdynės aukščiausios klasės komfortui Didinti
  Sėdynės aukščiausios klasės komfortui

  Iš minkštų medžiagų nepaprastai meistriškai pagamintos sėdynės žavi rafinuotomis detalėmis ir energingų spalvų gausa. Vairuotojo ir priekinė keleivio sėdynės yra dar naujoviškesnės dėl ypatingą komfortą užtikrinančio sportiško ir grakštaus dizaino.

Ankstesnis Kitas

 • IŠORĖ Didinti
  IŠORĖ

  30-ies metų sukakčiai paminėti „Kia Sportage“ išleido specialaus leidimo modelį su juodais akcentais, ratais ir stogu. Speciali Wolf Grey spalva taip pat galima tik šiam modeliui.

 • INTERJERAS Didinti
  INTERJERAS

  Specialaus modelio viduje yra juodos zomšos sėdynės, suporuotos su žalia oda ant elektra reguliuojamų priekinių sėdynių.

 • JUODI LEGUTINIAI RATAI Didinti
  JUODI LEGUTINIAI RATAI

  Lengvojo lydinio ratlankiai 19" 235/50 R19 Anniversary Edition

Ankstesnis Kitas

 • Ryšio technologijos, padedančios būti priekyje Didinti
  Ryšio technologijos, padedančios būti priekyje

  Paprastai ir sklandžiai veikianti, daugybę funkcijų turinti pažangi įranga realiu laiku suteikia informaciją apie eismą, vietines paslaugas, orus ir dar daugiau, tad visada būsite informuoti. Su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ šnekamąją kalbą suprantančia balso atpažinimo sistema ir kitomis technologijomis Jūsų gyvenimas bus dar patogesnis.

 • Nuotolinės programėlės paslaugos Didinti
  Nuotolinės programėlės paslaugos

  Per „Kia Connect“ programėlę galite pasiekti norimą informaciją ir valdyti savo „Sportage“ nuotoliniu būdu – tiesiog savo išmaniajame telefone. Iš anksto suplanuokite maršrutą, nustatykite norimą temperatūrą prieš kelionę*, sekite savo „Sportage“, naudodami funkciją „Find my car“, gaukite įspėjamuosius pranešimus ir dar daugiau.

 • Integruoti išlenkti ekranai Didinti
  Integruoti išlenkti ekranai

  Tiesiai priešais vairuotoją įrengtas 12,3 colio „Supervision Cluster“ prietaisų skydelis pateikia visą svarbiausią informaciją matymo zonoje. Šalia integruotas 12,3 colio didelės raiškos LCD ekranas, kuriame telpa navigacijos, pramogų ir informacijos, meniu sistemos. Sujungti į vientisą kreivę, jie suteikia išskirtinį žiūrėjimo malonumą ir maksimaliai lengvina naudojimą.

 • Pažangi vairavimo patirtis Didinti
  Pažangi vairavimo patirtis

  Mėgaudamiesi sportiško salono komfortu, galite naudotis nepaprastai rafinuotais valdymo instrumentais – naujovės apima daugiarežimį jutiklinį ekraną, kuriame pirštų galiukais galėsite valdyti gausybę skirtingų funkcijų ir sklandžiai naršyti tarp klimato kontrolės parinkčių ir navigacijos valdiklių.

 • HARMAN / KARDON Premium Sound garso sistema Didinti
  HARMAN / KARDON Premium Sound garso sistema

  Džiaukitės geriausiomis pramogomis automobilyje ir mėgaukitės stulbinančios kokybės garsu, kurį atkuria „Harman Kardon Premium Sound“ garso sistema su 8 galingais garsiakalbiais, kruopščiai išdėstytais salone, taip pat išoriniu stiprintuvu ir „Active Sound Design“ technologija (ASD).

 • Įkrovimo galimybės visiems keleiviams Didinti
  Įkrovimo galimybės visiems keleiviams

  Išmaniojo telefono įkroviklis leidžia naudotis 15 W belaidžio įkrovimo funkcija vairuojant. Be to, dėl galinėje priekinių sėdynių dalyje esančių greitojo USB įkrovimo jungčių sėdintys gale taip pat gali įkrauti savo išmaniuosius įrenginius.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMO ĮRANGA
 • Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba sukant sankryžoje Didinti
  Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba sukant sankryžoje

  Vertindama „Sportage“ kameros ir radaro duomenis, ši sistema analizuoja informaciją apie priekyje važiuojančius kitus automobilius, pėsčiuosius ar dviratininkus, įjungia įspėjamąjį signalą ir aktyvuoja stabdymą, kad padėtų išvengti galimo susidūrimo. Posūkio sankryžoje sistema aptinka priešinga kryptimi atvažiuojančias transporto priemones, kai sankryžoje sukama į kairę.

 • Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC) Didinti
  Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC)

  NSCC palaiko Jūsų nustatytą greitį ir užtikrina saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, kontroliuodama greitėjimą ir lėtėjimą. Sistema taip pat automatiškai sumažina greitį kiekviename posūkyje, atsižvelgdama į navigacijos sistemos pateiktą informaciją apie kelią.

 • Vairavimo greitkelyje pagalbos sistema (Highway Driving Assist) Didinti
  Vairavimo greitkelyje pagalbos sistema (Highway Driving Assist)

  Važiuojant greitkeliu ši technologija automatiškai keičia greitį pagal aptiktą arba Jūsų nustatytą greičio ribojimą. Sistema valdo vairą, greitėjimą ir lėtėjimą, išlaikydama Jus reikiamos eismo juostos centre ir palaikydama saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės.

 • Susidūrimo nematomoje zonoje vengimo pagalbos sistema Didinti
  Susidūrimo nematomoje zonoje vengimo pagalbos sistema

  Ši sistema garsiniu ir vaizdiniu signalu įspėja apie riboto matomumo zonoje esančias transporto priemones ir aktyviai valdo Jūsų automobilį, kad padėtų išvengti susidūrimo. Susidūrimo su galiniu skersiniu eismu vengimo sistema taip pat padeda važiuojant atbuline eiga, jei kitos transporto priemonės artėja iš kairės arba dešinės pusės.

 • Nuotolinis išmanusis parkavimo asistentas (RSPA) Didinti
  Nuotolinis išmanusis parkavimo asistentas (RSPA)

  Pastatykite savąjį „Sportage“ į stovėjimo vietą arba iš jos išvažiuokite tiesiog stovėdami šalia automobilio – raktu manevruokite pirmyn ir atgal. Susidūrimo išvengti padedanti pagalbinė parkavimo sistema įspės, jei pastebės kliūtį automobilį statant atbuline eiga. Be to, įjungs stabdžius, kad padėtų išvengti susidūrimo.

Ankstesnis Kitas

PATOGUMAS
 • Bekelės režimas Didinti
  Bekelės režimas

  Nuotykiams atviroje gamtoje nėra ribų: itin pažangus „Terrain Mode“ bekelės režimas* automatiškai pritaiko „Sportage“ parinktis, kad važiavimo dinamika būtų optimali bet kokioje aplinkoje ir bet kokiomis sąlygomis, įskaitant sniegą, purvą ir smėlį. Elektra reguliuojama pakaba** užtikrina maksimalų komfortą manevruojant.

 • Važiavimo režimai Didinti
  Važiavimo režimai

  Tiesiog pasirinkite „Comfort“, „Eco“ arba „Sport“ režimą, o sistema pakoreguos traukos kontrolės ir vairo mechanizmo parinktis bei atsaką į pedalo paspaudimą ir optimizuos važiavimo dinamiką. Taigi visada, bet kokiomis sąlygomis užtikrintai valdysite automobilį. Didžiausias vairavimo malonumas garantuotas.

 • Sumaniai panaudota erdvė Didinti
  Sumaniai panaudota erdvė

  „Sportage“ salone yra daug vietos kojoms ir galvai. Sumaniai panaudota erdvė, kad būtų kuo patogiau: čia įrengta daugybė dėtuvių, įskaitant didelius puodelių laikiklius centrinėje konsolėje, gale įsitaisiusiems keleiviams skirtus drabužių pakabus ir galinės sėdynės centrinį porankį su puodelių laikikliais.

 • Rafinuota erdvė, nustatanti naujus standartus Didinti
  Rafinuota erdvė, nustatanti naujus standartus

  Įspūdinga bagažinės talpa ir lanksčios transportavimo galimybės: galines sėdynes galima lengvai nulenkti ir stulbinančiai padidinti erdvę kroviniams iki 1 780 litrų. Sėdynės, nulenkiamos santykiu 40:20:40, leidžia erdvę pritaikyti prie savo poreikių ir vežti tiek keleivius, tiek krovinį.

Ankstesnis Kitas


 • Kia garantija apima 7 laikotarpį nuo pirmosios registracijos arba 150 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Garantija galioja visose ES šalyse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare). Galimos papildomos garantijos sąlygos, pavyzdžiui, baterijai, dažams ir papildomai įrangai skirtingose šalyse gali skirtis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

B (1,6 T-GDI, MHEV)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
20 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,6 CRDi (115AG) 2WDLX PlusMechaninė5,3-5,7139-14931 69028 521
1,6 CRDi (136AG) MHEV 7DCT 2WDLX PlusAutomatinė5,1-5,6134-14734 19030 771
1,6 T-GDI (160AG) 2WDLX PlusMechaninė6,9-7,1152-16229 69026 721
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 2WDLX PlusAutomatinė6,2-6,5140-14831 69028 521
1,6 CRDi (115AG) 2WDEXMechaninė5,3-5,7139-14933 99030 591
1,6 CRDi (136AG) MHEV 7DCT 2WDEXAutomatinė5,1-5,6134-14736 49032 841
1,6 CRDi (136AG) MHEV 7DCT 4WDEXAutomatinė5,5-5,9144-15538 49034 641
1,6 T-GDI (160AG) 2WDEXMechaninė6,9-7,1152-16231 99028 791
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 2WDEXAutomatinė6,2-6,5140-14833 99030 591
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 4WDEXMechaninė6,8-7,2154-16433 99030 591
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 4WDEXAutomatinė6,8-7,1153-16235 99032 391
1,6 CRDi (136AG) MHEV 7DCT 2WDGT-LineAutomatinė5,1-5,6134-14739 69035 721
1,6 CRDi (136AG) MHEV 7DCT 4WDGT-LineAutomatinė5,5-5,9144-15541 69037 521
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 2WDGT-LineAutomatinė6,2-6,5140-14837 19033 471
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 4WDGT-LineAutomatinė6,8-7,1153-16239 19035 271
1,6 CRDi (136AG) MHEV 7DCT 4WDGT-Line TXAutomatinė5,5-5,9144-15545 69041 121
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 4WDGT-Line TXAutomatinė6,8-7,1153-16243 19038 871
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 2WDEX Anniversary EditionAutomatinė6,2-6,5140-14835 99032 391
1,6 T-GDI (160AG) MHEV 7DCT 4WDEX Anniversary EditionAutomatinė6,8-7,1153-16237 99034 191
Dimension image
Dimension image

Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.