360° view

DIZAINAS

KAI JUDESYS IR EMOCIJA SUSIJUNGIA

DIZAINAS
 • Didinti

  Drąsus, elegantiškas ir galingas naujasis „Kia Rio“ yra sportiškesnis ir naujoviškesnis, nei bet kada iki šiol. Aerodinaminės linijos ir griežti kontūrai suteikia automobiliui puikią išvaizdą, atitinkančią automobilio eksploatacines savybes. Akį patraukia tokios detalės, kaip „Kia“ vardinės tigro nosies grotelės, nauji 17“ lieti ratlankiai ir spindintys LED dieniniai žibintai, integruoti dviejų funkcijų žibintai.

 • Didinti

  Sunku rasti šiuolaikiškesnį už naujojo „Kia Rio“ interjerą. Pradedant nuo minkštų audinių ir ergonomiškai suprojektuotų priekinių sėdynių iki vairuotojo vietos ir greitai veikiančių daviklių visame automobilyje. Automobiliui ypač būdingos patogumo savybės bei pažangių technologijų naudojimas. Kiek bevažiuotumėte, automobilyje visada jausitės maloniai.

 • Didinti

  Puikiai tinkantis miesto poreikiams ir pakankamai erdvus kasdieniniam gyvenimui, naujasis „Kia Rio“ iš naujo apibrėžia šio automobilio klasės erdvumo sąvoką. Būtent, gale sėdintys draugai ir šeimos nariai vertina papildomą erdvę, kurios užtenka išsitiesti ir pailsėti. Automobilio praktiškumą dar labiau padidina sudedamos užpakalinės sėdynės. Kalbant apie automobilio tinkamumą, reikia paminėti bagažinę, kurios 325 litrų talpa yra paprasčiausiai įspūdinga.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

PATOGUS IR IŠMANUS

Puikiai tinka jūsų gyvenimui

PATOGUS IR IŠMANUS
 • Didinti

  Naujajam „Kia Rio“, kuriame integruotos išmanios papildomos detalės, šiek tiek pagerinančios kasdieninės keliones, būdingi ryškiai apšviečiantys kelią LED dviejų projekcijų žibintai. Esant blogam matomumui, automatinė rūko išsklaidymo sistema aptinka ant priekinio stiklo miglą ir automatiškai įjungia ventiliatorius, kad būtų galima ją greitai pašalinti. Kritulių atveju lietaus jutiklis greitai įjungia valytuvus, kad būtų galima geriau matyti kelią.

 • Didinti

  Naujasis „Kia Rio“ ypač daug dėmesio skiria patogumui. Ar įsikuriate ant šildomos priekinės sėdynės, norėdami vairuoti šaltą dieną, ar padidinate automobilio erdvę, atlenkdami užpakalines sėdynes ir maksimaliai išnaudodami daugiau nei pakankamus saugojimo sprendinius, visa tai skirta tenkinti jūsų poreikius. Sunkiai nešate? Atsirakinkite dureles patogia berakte įėjimo sistema.

 • Didinti

  Mėgaukitės naujajame „Kia Rio“ šiuolaikiška informacine-pramogine aplinka ir jungiamumu. Automobilio „Kia Connected Services“, įjungus jas per „TomTom“, suteikia prieigą prie informacijos apie greičio kameras, orą ir eismą. 7” spalvų liečiamasis ekranas taip pat palaiko integruotą navigacijos sistemą ir užpakalinio vaizdo kamerą. Likite prisijungę ir gaukite informaciją iš „Android Auto“™ bei „Apple CarPlay“™, neatitraukdami savo akių nuo kelio.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

VAIRAVIMO DINAMIKA

DINAMIŠKAS NUO VIDAUS IKI IŠORĖS

VAIRAVIMO DINAMIKA
 • Didinti

  Visai nesvarbu, į kokią naują miesto vietą norėtume nuvažiuoti, naujasis „Kia Rio“ nuveš jus ten. Pasikliaukite dinaminėmis techninėmis charakteristikomis ir sklandžia, bet lanksčia patobulinta važiuokle. Taikomos įvairios pavarų dėžės ir varikliai gali užtikrinti, kad vairavimas mieste visada suteiktų malonumo.

 • Didinti

  Naujasis „Kia Rio“ dabar yra su 1,0 T-GDI varikliu su 100 PS, tuo užtikrinant puikią pusiausvyrą tarp automobilio techninių charakteristikų ir efektyvumo. Reikia daugiau galingumo? Galimas ir 120 PS. Patobulintas rankinis perjungimas užtikrina, kad vairavimas mieste būtų sklandus ir malonus.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS

PAPILDOMAS SUMANUMAS

 • Didinti

  Susipažinkite su „DRIVE WiSE“, „Kia“ vairavimo ir pagalbinių technologijų ateitimi.4 Naujovės, padedančios išvengti pavojų ir užtikrinančios saugesnį kelią. Sumažėjus priežasčių nerimauti, vairavimas tampa tikru malonumu.

 • Didinti

  Naujojo „Kia Rio“ autonominio avarinio stabdymo sistemą (angl. - Autonomous Emergency Braking (AEB) sudaro radaras ant priekinio buferio ir kamera ant priekinio stiklo, kuriais patikrinami artėjantys pavojai, galintys kilti dėl pėsčiųjų arba kitų automobilių.5 Aptikus pavojų, sistema įspėja jus ir, jeigu būtina, automatiškai stabdo automobilį, kad būtų išvengta nelaimingo atsitikimo arba jis būtų sušvelnintas.

 • Didinti

  Įspėjimui apie išvažiavimą iš eismo juostos (angl. - Lane Departure Warning System (LDWS) sukurti naudojama kamera, sumontuota priekinio stiklo viršutinėje dalyje, kad būtų galima sekti eismo juostos ženklinimą. Jūsų naujajai „Kia Rio“ nukrypus nuo eismo juostos, nesant aktyvuotam posūkio indikatoriui, sukurtas avarinis signalas padės jums išlikti eismo juostoje.

 • Didinti

  Aprūpintas visomis saugumo sistemomis: naujasis “Kia Rio” turi 6 saugos oro pagalves, padangų slėgio kontrolės sistemą (TPMS) ir galinius parkavimo jutiklius. Važiavimą sunkiomis oro sąlygomis palengvins elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC), automobilio stabilumo užtikrinimo sistema (VSM) ir pajudėjimo įkalnėn pagalbos sistema (HAC), šios sistemos padės išvengti potencialių pavojų kelyje

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

„KIA“ 7 METŲ GARANTIJA

 •  „KIA“ 7 METŲ GARANTIJA

  Kiekvienam „Kia Rio“ savininkui gali būti naudinga mūsų išskirtinė 7 metų naujo automobilio garantija. Tai parodo, kaip mes pasitikime savo automobiliais! Be to, parduodami automobilį, ją galite perleisti naujajam savininkui.

Modelis Variklis Kuras Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Speciali kaina € Kaina €
1.2 LX 1,2 MPI, 84 AGBenzinasMechaninė5,312212 790
1.4 EX1,4 MPI, 100 AGBenzinasMechaninė5,512714 29014 790
1,0 T-GDI EX1,0 T-GDI 120 AGBenzinasMechaninė5,011415 14016 140
1,0 T-GDI EX 7DCT1,0 T-GDI 120 AG 7DCTBenzinas7DCT5,312116 34017 340
1.4 EX Comfort Pack1,4 MPI, 100 AGBenzinasMechaninė5,512715 79016 790
1.4 EX Comfort Pack AT1,4 MPI, 100 AG ATBenzinasAutomatinė6,414716 79017 790
1.0 T-GDI Comfort Pack1,0 T-GDI 120 AGBenzinasMechaninė5,011416 79017 790
1,0 T-GDI EX Comfort Pack 7DCT1,0 T-GDI 120 AG 7DCTBenzinas7DCT5,312117 99018 990

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B
15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

MATMENYS