DIZAINAS
 • YPATINGA IŠORĖ Didinti
  YPATINGA IŠORĖ

  Drąsus, elegantiškas ir galingas naujasis „Kia Rio“ yra sportiškesnis ir naujoviškesnis, nei bet kada iki šiol. Aerodinaminės linijos ir griežti kontūrai suteikia automobiliui puikią išvaizdą, atitinkančią automobilio eksploatacines savybes. Akį patraukia tokios detalės, kaip „Kia“ vardinės tigro nosies grotelės, nauji 17“ lieti ratlankiai ir spindintys LED dieniniai žibintai, integruoti dviejų funkcijų žibintai.

 • MODERNUS INTERJERAS Didinti
  MODERNUS INTERJERAS

  Sunku rasti šiuolaikiškesnį už naujojo „Kia Rio“ interjerą. Pradedant nuo minkštų audinių ir ergonomiškai suprojektuotų priekinių sėdynių iki vairuotojo vietos ir greitai veikiančių daviklių visame automobilyje. Automobiliui ypač būdingos patogumo savybės bei pažangių technologijų naudojimas. Kiek bevažiuotumėte, automobilyje visada jausitės maloniai.

 • ERDVUS IR PRAKTIŠKAS Didinti
  ERDVUS IR PRAKTIŠKAS

  Puikiai tinkantis miesto poreikiams ir pakankamai erdvus kasdieniniam gyvenimui, naujasis „Kia Rio“ iš naujo apibrėžia šio automobilio klasės erdvumo sąvoką. Būtent, gale sėdintys draugai ir šeimos nariai vertina papildomą erdvę, kurios užtenka išsitiesti ir pailsėti. Automobilio praktiškumą dar labiau padidina sudedamos užpakalinės sėdynės. Kalbant apie automobilio tinkamumą, reikia paminėti bagažinę, kurios 325 litrų talpa yra paprasčiausiai įspūdinga.

Ankstesnis Kitas

PATOGUS IR IŠMANUS
 • SVARBIOS DETALĖS Didinti
  SVARBIOS DETALĖS

  Naujajam „Kia Rio“, kuriame integruotos išmanios papildomos detalės, šiek tiek pagerinančios kasdieninės keliones, būdingi ryškiai apšviečiantys kelią LED dviejų projekcijų žibintai. Esant blogam matomumui, automatinė rūko išsklaidymo sistema aptinka ant priekinio stiklo miglą ir automatiškai įjungia ventiliatorius, kad būtų galima ją greitai pašalinti. Kritulių atveju lietaus jutiklis greitai įjungia valytuvus, kad būtų galima geriau matyti kelią.

 • PATOGUMĄ UŽTIKRINANČIOS SAVYBĖS Didinti
  PATOGUMĄ UŽTIKRINANČIOS SAVYBĖS

  Naujasis „Kia Rio“ ypač daug dėmesio skiria patogumui. Ar įsikuriate ant šildomos priekinės sėdynės, norėdami vairuoti šaltą dieną, ar padidinate automobilio erdvę, atlenkdami užpakalines sėdynes ir maksimaliai išnaudodami daugiau nei pakankamus saugojimo sprendinius, visa tai skirta tenkinti jūsų poreikius. Sunkiai nešate? Atsirakinkite dureles patogia berakte įėjimo sistema.

 • INFORMACINĖ-PRAMOGINĖ APLINKA IR PRISIJUNGIAMUMAS Didinti
  INFORMACINĖ-PRAMOGINĖ APLINKA IR PRISIJUNGIAMUMAS

  Mėgaukitės naujajame „Kia Rio“ šiuolaikiška informacine-pramogine aplinka ir jungiamumu. Automobilio „Kia Connected Services“, įjungus jas per „TomTom“, suteikia prieigą prie informacijos apie greičio kameras, orą ir eismą. 8” spalvų liečiamasis ekranas taip pat palaiko integruotą navigacijos sistemą ir užpakalinio vaizdo kamerą. Likite prisijungę ir gaukite informaciją iš „Android Auto“™ bei „Apple CarPlay“™, neatitraukdami savo akių nuo kelio.

Ankstesnis Kitas

VAIRAVIMO DINAMIKA
 • PASIRINKITE TRUMPIAUSIĄ KELIĄ Didinti
  PASIRINKITE TRUMPIAUSIĄ KELIĄ

  Visai nesvarbu, į kokią naują miesto vietą norėtume nuvažiuoti, naujasis „Kia Rio“ nuveš jus ten. Pasikliaukite dinaminėmis techninėmis charakteristikomis ir sklandžia, bet lanksčia patobulinta važiuokle. Taikomos įvairios pavarų dėžės ir varikliai gali užtikrinti, kad vairavimas mieste visada suteiktų malonumo.

 • VARIKLIŲ PASIRINKIMAS Didinti
  VARIKLIŲ PASIRINKIMAS

  Naujasis „Kia Rio“ dabar yra su 1,0 T-GDI varikliu su 100 PS, tuo užtikrinant puikią pusiausvyrą tarp automobilio techninių charakteristikų ir efektyvumo. Reikia daugiau galingumo? Galimas ir 120 PS. Patobulintas rankinis perjungimas užtikrina, kad vairavimas mieste būtų sklandus ir malonus.

Ankstesnis Kitas

 • DRIVE WiSE Didinti
  DRIVE WiSE

  Susipažinkite su „DRIVE WiSE“, „Kia“ vairavimo ir pagalbinių technologijų ateitimi.4 Naujovės, padedančios išvengti pavojų ir užtikrinančios saugesnį kelią. Sumažėjus priežasčių nerimauti, vairavimas tampa tikru malonumu.

 • AEB SU PĖSČIŲJŲ APTIKIMU Didinti
  AEB SU PĖSČIŲJŲ APTIKIMU

  Naujojo „Kia Rio“ autonominio avarinio stabdymo sistemą (angl. - Autonomous Emergency Braking (AEB) sudaro radaras ant priekinio buferio ir kamera ant priekinio stiklo, kuriais patikrinami artėjantys pavojai, galintys kilti dėl pėsčiųjų arba kitų automobilių.5 Aptikus pavojų, sistema įspėja jus ir, jeigu būtina, automatiškai stabdo automobilį, kad būtų išvengta nelaimingo atsitikimo arba jis būtų sušvelnintas.

 • ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS Didinti
  ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS

  Įspėjimui apie išvažiavimą iš eismo juostos (angl. - Lane Departure Warning System (LDWS) sukurti naudojama kamera, sumontuota priekinio stiklo viršutinėje dalyje, kad būtų galima sekti eismo juostos ženklinimą. Jūsų naujajai „Kia Rio“ nukrypus nuo eismo juostos, nesant aktyvuotam posūkio indikatoriui, sukurtas avarinis signalas padės jums išlikti eismo juostoje.

 • SAUGUMO SISTEMOS Didinti
  SAUGUMO SISTEMOS

  Aprūpintas visomis saugumo sistemomis: naujasis “Kia Rio” turi 6 saugos oro pagalves, padangų slėgio kontrolės sistemą (TPMS) ir galinius parkavimo jutiklius. Važiavimą sunkiomis oro sąlygomis palengvins elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC), automobilio stabilumo užtikrinimo sistema (VSM) ir pajudėjimo įkalnėn pagalbos sistema (HAC), šios sistemos padės išvengti potencialių pavojų kelyje

Ankstesnis Kitas

Modelis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,2 DPI LX PlusMechaninė5,21-6,00118-13613 99013 490
1,0 T-GDI (100hp) LX Plus 7DCTAutomatinė5,28-5,77120-13116 99016 490
1,0 T-GDI (100 hp) EXMechaninė5,20-5,68118-12918 49017 490
1,0 T-GDI (100hp) EX 7DCTAutomatinė5,28-5,77120-13119 99018 990

B
15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image