360° view

DIZAINAS

DIZAINAS
 • Didinti

  Naujasis „Kia Sorento“ iš pirmo žvilgsnio pavergs jūsų širdį. Iššaukiančios linijos ir nugludinti paviršiai nepalieka abejonių – šis automobilis sukurtas stebinti. Nuo patrauklių LED žibintų priekyje ir gale iki išskirtinio dizaino 19 colių lengvojo lydinio ratlankių. Tai modelis, pranoksiantis visus jūsų lūkesčius!

 • Didinti

  Kiekviena salono detalė pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip minkšti audiniai, oda, itin blizgių ir satininio blizgesio chromo elementų.

 • Didinti

  Aukštai pakelto variklio dangčio įrėminti išraiškingi naujojo „Kia Sorento“ žibintai su papildomo apšvietimo posūkyje technologija (DBL) ir LED dienos šviesos žibintais dar geresniam matomumui dienos metu. Dėl išskirtinio dizaino galinių LED žibintų neliksite nepastebėti.

 • Didinti

  Ištobulinta ir puikiai išplanuota salono erdvė užtikrina, kad jūs ir visi keleiviai važiuosite itin patogiai. Nuo aptakių linijų ir didelio prietaisų skydelio iki salono vėdinimo angų ir elegantiškos durelių apdailos – apgalvota kiekviena smulkmena maksimaliam vairuotojo komfortui.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

KOMFORTAS

 • Didinti

  Mėgaukitės erdviu „Kia Sorento“ be jokių apribojimų. Galite rinktis iš ergonomiškų, patogių ir itin universalių 5 ar 7 vietų modifikacijų. Talpiame salone palikta pakankamai erdvės gale sėdinčių keleivių kojoms. Prireikus daugiau sėdimų vietų, be jokio vargo sumontuosite trečią sėdynių eilę.

 • Didinti

  Bagažinės dangtis atidaromas automatiškai, vos tik netoliese aptinkamas išmanusis raktas, todėl be jokio vargo sudėsite sunkius pirkinių krepšius ar kitus daiktus.

 • Didinti

  Įsitaisykite tvirtose, meistriškai pagamintose minkštos odos sėdynėse. Atraskite sau patogiausią sėdėjimo padėtį, reguliuodami elektra valdomas priekines sėdynes bei juosmens atramą. Vėsesnėmis dienomis rinkitės vieną iš 3 sėdynių šildymo lygių. O vasarą vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis galės mėgautis vėdinamomis sėdynėmis tekančiais gaivaus oro gūsiais.

 • Didinti

  Pasirinkite sau tinkamiausią sėdynių kombinaciją, atsižvelgiant į transportuojamų objektų ilgį ar dydį. Tai apima 40/20/40 nulenkiamas antros eilės sėdynes, kurias galima stumdyti pirmyn-atgal bei kartu transportuoti ir krovinį, ir patogiai įsitaisiusius keleivius.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

RYŠYS

RYŠYS
 • Didinti

  Matykite viską – aplinkinio vaizdo stebėjimo (AVM) sistema su keturiomis kameromis užtikrina matomumą statant automobilį visomis kryptimis.

 • Didinti

  Pajauskite, kokį skirtumą suteikia salone įmontuota 10 garsiakalbių „Harman Kardon®“ garso sistema. „Clari-Fi™“ technologija pagerina skaitmeninį garsą, o moderniausia „QuantumLogic™“ erdvinio garso technologija užtikrina autentišką, įmantrią ir daugiamatę garso erdvę.

 • Didinti

  Senka baterija? Ne bėda! Paprasčiausiai padėkite savo išmanųjį telefoną ant padėklo naujojo „Kia Sorento“ centrinėje konsolėje. O kol jūsų telefonas kraunamas, galite visą dėmesį skirti keliui. Jokių besiraizgančių laidų ir smulkių jungčių!

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS

 • Didinti

  Su naujuoju „Kia Sorento“ galėsite pamiršti akląsias zonas: Aklosios zonos įspėjimo sistema (BCW) įspėja vairuotoją apie automobilio aklojoje zonoje esančią transporto priemonę. Iš galo artėjančių automobilių įspėjamoji sistema (RCAW) informuoja atbuline eiga iš stovėjimo vietos riedantį vairuotoją apie iš galo artėjančius automobilius.

 • Didinti

  Vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema (DAW) vairavimo metu stebi automobilio ir vairuotojo elgesį. Aptikus koncentracijos trūkumą, sistema aktyvina garsinį ir vaizdinį įspėjimo signalus, kad atėjo laikas pailsėti.

 • Didinti

  Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (SCC) skirta komfortiškoms kelionėms greitkeliu. Sistema, automatiškai mažindama ir didindama automobilio greitį, palaiko saugų atstumą tarp jūsų ir priekyje esančios transporto priemonės.

 • Didinti

  Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA) aptinka priekyje esančius automobilius ir kelią kertančius pėsčiuosius.8 Transporto priemonių atstumą ir greitį fiksuojanti kamera ir radaras įspėja vairuotoją apie galimus susidūrimus. Jei vairuotojas nesureaguoja, sistema automatiškai stabdo, kad būtų išvengta įvykio ar būtų sušvelninti jo padariniai.

 • Didinti

  Patogiai įsitaisykite ir atsipūskite, lygiagretaus statymo sistema (PA-PRL) idealiai pastatys jūsų automobilį lygiagrečiai ar 90° kampu jums nepajudinus nė piršto. O panorėjus, netgi išvairuos automobilį iš stovėjimo vietos.

 • Didinti

  Su pažangia pagalbos vairuotojui sistema (ADAS), „Kia“ sukurta „DRIVE WiSE“ technologija, kelionė tampa saugesnė ir labiau atpalaiduojanti.7 Patirdami mažiau įtampos ir skubos, galėsite išties mėgautis naujojo „Kia Sorento“ vairavimu.

 • Didinti

  Jei vairuodami savo naująjį „Kia Sorento“ nukrypsite iš savo eismo juostos, LKA sistema įspės apie tai garsiniu signalu ir, jei reikia, nukreips automobilį atgal į eismo juostą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

Variklis KĖBULAS KLASĖ Kuras Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
2,2 CRDI4x4Comfort Pack MY19Dyzelinas8AT6,517044 49039 990
2,2 CRDI4x4TX MY19Dyzelinas8AT6,517048 99043 990
2,2 CRDI4x4TX GT-Line MY19Dyzelinas8AT6,517050 49044 990

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

 D (2,2CRDi)
 30 000 KМ/ 24 MĖNESIŲ

 

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
19 Kumho 235/55R19 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 71
18 Nexen 235/60R18 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 69

TEISINĖS ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

 „Clari Fi™“ technologija

„Harmon Kardon®“ garso sistema kartu su „Clari Fi™“ technologija. Suglaudinus failus į MP3, skaitmeninė informacija prarandama. „Clari Fi™“ technologija padeda ištaisyti prarastus aukštus ir (arba) žemus muzikos tonus ir pagerina muzikos kokybę.


Belaidė telefono įkrovimo sistema

Belaidis įkroviklis suderinamas su „Qi“ technologiją palaikančiais arba atitinkamą adapterį turinčiais išmaniaisiais telefonais.


„DRIVE WiSE“ technologijos

„DRIVE WiSE“ technologijos yra pagalbinė sistema ir neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo suderinti vairavimą su savo vairavimo gebėjimais, laikytis visų teisinių reikalavimų bei atsižvelgti į bendras kelio ir eismo sąlygas. „Drive Wise“ technologija nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA)

Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA) neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo suderinti vairavimą su savo vairavimo gebėjimais, laikytis visų teisinių reikalavimų bei atsižvelgti į bendras kelio ir eismo sąlygas. FCA sistema nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


„Kia“ 7 metų / 150 000 km naujo automobilio garantija

Galioja visose ES valstybėse narėse (taip pat ir Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje, Gibraltare), atsižvelgiant į vietos taisykles ir sąlygas.


7 metų žemėlapių atnaujinimai

Tęsiant kokybės pažadą, kiekvienam naujam „Kia“ automobiliui su gamykloje įrengtu navigacijos įrenginiu suteikiami 7 kasmetiniai nemokami žemėlapių atnaujinimai. Šis unikalus pasiūlymas užtikrina, kad jūsų navigacijos sistema visada bus naujausia.
Programa taikoma tik naujiems „Kia“ automobiliams su gamykloje sumontuotais navigacijos įrenginiais ir neturi įtakos garantijai. Atnaujinimui gali būti taikomi mokesčiai už atlikimo paslaugą. „Kia“ neatsako už ČIA pateiktų žemėlapio duomenų kokybę.