DIZAINAS
 • PRISILIESKITE PRIE DRĄSAUS DIZAINO Didinti
  PRISILIESKITE PRIE DRĄSAUS DIZAINO

  Tigro nosį primenančios naujos uždaro stiliaus radiatoriaus grotelės erdvaus Ceed Sportswagon universalo kėbulo formai suteikia dar daugiau rafinuoto atletiškumo. Į ore sklendžiantį sparną panaši apatinė juosta, Full LED priekiniai žibintai, nuo šiol montuojami LED rūko žibintai, naujo stiliaus trikampio formos šoninių įsiurbimo angų apdaila ir išraiškingas priekinis buferis sukuria nepamirštamą pirmąjį įspūdį.

 • NEPANEIGIAMAS SPORTIŠKUMAS NET ŽVELGIANT IŠ GALO Didinti
  NEPANEIGIAMAS SPORTIŠKUMAS NET ŽVELGIANT IŠ GALO

  Sunku sutramdyti jaudulį žvelgiant į akį traukiančią galinę dalį, kurioje išsiskiria tokios charakteringos detalės kaip galios ir užtikrintumo įspūdį sustiprinantys keleto segmentų galiniai LED žibintai bei naujas galinis buferis su blizgančios juodos spalvos difuzoriumi, integruotais atšvaitais ir atbulinės eigos žibintais.

 • AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS APDAILA IR APGALVOTOS DETALĖS Didinti
  AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS APDAILA IR APGALVOTOS DETALĖS

  "Praktiškas rafinuoto stiliaus interjeras išsiskiria aukščiausios kokybės apdaila. Sėdynių apmušalams naudojama nauja sintetinė oda ir tekstilė, o dinamiškoje vairuotojo vietoje idealiai dera oda aptrauktas vairas. Pilkos spalvos stogo danga ir platus stoglangis sustiprina erdvės pojūtį. Vairuotojui pritaikytas salonas stebina nepriekaištinga ergonomika ir komfortu. Pridėjus dar ir pažangiausias technologijas, gaunamas interjeras, kuriame nieko netrūksta.

Ankstesnis Kitas

JUNGIAMUMAS
 • KIA CONNECT IŠMANIOSIOS PASLAUGOS Didinti
  KIA CONNECT IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

  Kiekvienoje išvykoje nuolatos gaukite naujausią informaciją ir realiuoju laiku palaikykite ryšį su Jus supančiu pasauliu. Viena iš Kia Connect paslaugų yra internetinė navigacija su nuolat atnaujinamais duomenimis apie eismo organizavimą. Ieškodami konkretaus adreso ar artimiausių lankytinų vietų, taip pat galite pasinaudoti balso atpažinimo funkcija.

 • KIA CONNECT PROGRAMĖLĖS PASLAUGOS Didinti
  KIA CONNECT PROGRAMĖLĖS PASLAUGOS

  Per Kia Connect programėlę nuotoliniu būdu galite pasitikrinti, ar užrakinote automobilio duris, arba tiksliai sužinoti, kurioje vietoje stovi Jūsų transporto priemonė. Taip pat numatyta galimybė peržiūrėti Ceed parinktis, pakeisti jas telefone ir greitai pritaikyti automobiliui. Ne mažiau patogu pastačius automobilį likusius metrus įveikti pėsčiomis išmaniojo telefono programėlėje gaunant nuorodas iki pat galutinio kelionės tikslo.

 • DU DIDELI EKRANAI Didinti
  DU DIDELI EKRANAI

  Paprastas, skoningas ir vos įsėdus į vidų iškart pastebimas 10,25 colio spalvotas didelės raiškos skystųjų kristalų jutiklinis ekranas pateikia trumpiausius navigacijos maršrutus ir kitą svarbią informaciją. Tuo pat metu visiškai skaitmeniniame 12,3 colio prietaisų skydelio ekrane rodoma pagrindinė automobilio ir kelionės informacija. Pasirinkus skirtingus režimus taip pat keičiasi prietaisų skydelio konfigūracija. Kartu naudojami šie du ekranai užtikrina saugias keliones ir malonų bei patogų vairavimą.

 • JBL AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA Didinti
  JBL AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA

  Per JBL aukščiausios kokybės garso sistemą galite klausyti geriausiai Jūsų nuotaiką atitinkančių mėgstamiausių dainų, tinklalaidžių ir visko, kas tik patinka. Aštuoni garsiakalbiai ir pažangi Clari-FiTM muzikos atkūrimo technologija3 pagerina MP3 failų skambesį, konvertuodama juos į aukštos kokybės garsą. Tai fantastiška patirtis važiuojant automobiliu.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIMAS IR USB JUNGTYS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIMAS IR USB JUNGTYS

  Jei išsikrauna išmaniojo telefono baterija, važiuodami tiesiog padėkite įrenginį ant centrinės konsolės priekyje esančios belaidžio įkrovimo platformos4. Tiems, kurie turi įkrovimo laidą, skirtos įvairiose salono vietose integruotos USB jungtys. Jos taip pat įrengtos galinėje centrinės konsolės dalyje, todėl visų automobilio keleivių telefonai gali būti kraunami ir tuo pat metu naudojami.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS
 • PAGALBA VAŽIUOJANT GREITKELIAIS SU PAGAL NAVIGACIJOS DUOMENIS VEIKIANČIA IŠMANIĄJA PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  PAGALBA VAŽIUOJANT GREITKELIAIS SU PAGAL NAVIGACIJOS DUOMENIS VEIKIANČIA IŠMANIĄJA PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Pagalba važiuojant greitkeliais išlaiko saugų atstumą tarp Ceed bei priekyje riedančios transporto priemonės ir išlaiko pastovią padėtį pasirinktos eismo juostos centre. Tuo pat metu sistema vairu koreguoja judėjimo trajektoriją, padidina arba sumažina greitį. Drauge su šia įranga veikianti pagalbos posūkiuose funkcija pagal navigacijos duomenis atpažįsta artėjantį kelio vingį ir prireikus gali sulėtinti greitį. Įveikus posūkį automatiškai vėl išvystomas iš anksto nustatytas greitis.

 • IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA, TURINTI STOP & GO FUNKCIJĄ Didinti
  IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA, TURINTI STOP & GO FUNKCIJĄ

  Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema5 veikia pagal vairuotojo nustatytą greitį. Naudodama priekyje įrengtą kamerą ir radarą ši pagalba nuolatos fiksuoja priekyje esančios transporto priemonės padėtį bei greitį ir pagal šiuos duomenis palaiko saugų atstumą. Sistema automatiškai didina arba mažina greitį, o jei priekyje važiuojantis automobilis sustoja, sustabdo ir Jūsų vairuojamą Kia Ceed. Transporto srautui pajudėjus iš vietos, Jūs automatiškai pradėsite važiuoti.

 • EISMO JUOSTOS PALAIKYMAS Didinti
  EISMO JUOSTOS PALAIKYMAS

  Per ant priekinio stiklo įrengtą vaizdo kamerą eismo juostos palaikymo sistema stebi kelio žymėjimą ir užtikrina, kad Jūsų vairuojamas Ceed visuomet išliktų pasirinktos eismo juostos centre. Siūloma visiems modeliams su mechaninėmis ir automatinėmis pavarų dėžėmis.

 • PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ SU KLIŪTIMIS NEMATOMOSE ZONOSE Didinti
  PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ SU KLIŪTIMIS NEMATOMOSE ZONOSE

  Naudodama ant priekinio stiklo įrengtą vaizdo kamerą ir galinėje dalyje sumontuotus radarus sistema stebi šalia Jūsų automobilio arba nematomojo vairuotojo zonoje važiuojančių kitų transporto priemonių padėtį bei santykinį greitį. Užfiksavusi susidūrimo pavojų, sistema apie tai praneša įspėjamaisiais garsiniais ir vaizdo signalais. Įranga taip pat gali dalyvauti automobilio valdyme tam, kad išlaikytų jį užimamoje eismo juostoje ir padėtų išvengti galimo susidūrimo.

 • PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA Didinti
  PAGALBA, PADEDANTI IŠVENGTI SUSIDŪRIMŲ VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA

  Atbuline eiga važiuojant iš stovėjimo aikštelės ar namų kiemo ši pagalbinė sistema garsiniais ir vaizdo signalais įspėja apie kitas transporto priemones, artėjančias automobilio link. Vairuotojui laiku nereaguojant, automatiškai aktyvuojami stabdžiai.

 • ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO DĖMESINGUMĄ Didinti
  ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO DĖMESINGUMĄ

  Sistema stebi vairo judesius, akceleratoriaus valdymą ir bendrą kelionės trukmę. Pagal tai vertinamas vairuotojo dėmesingumo lygis, o užfiksavus jo sumažėjimą, skelbiami garsiniai ir vaizdiniai įspėjimai. Taip pat veikia papildoma funkcija, pranešanti vairuotojui, jog transporto srautas pajudėjo į priekį, o jis vis dar stovi vietoje.

Ankstesnis Kitas

SKIRIAMIEJI BRUOŽAI
 • KIA CEED SPORTSWAGON GT-LINE Didinti
  KIA CEED SPORTSWAGON GT-LINE

  Jei ieškote dinamiškam vairavimui tinkančio automobilio, išsiskiriančio sportišku GT-Line modelių stiliumi, ir pakankamai erdviu, kad būtų galima leistis į bet kokį naują nuotykį, Ceed Sportswagon GT-line galimybės Jus maloniai nustebins. Pasiruoškite jaudinantiems potyriams, kuriuos suteiks naujas sportiškesnio stiliaus galinis buferis, priekinės grotelės su pakeista apdaila, aukščiausios kokybės interjero medžiagos, dinamiškai valdyti skirtas D formos vairas, ergonomiškos sėdynės su siuvinėtais GT-Line logotipais ir kita įranga.

 • GALINGI MAŽOS EMISIJOS VARIKLIAI Didinti
  GALINGI MAŽOS EMISIJOS VARIKLIAI

  Benzininiai ir dyzeliniai varikliai išvysto dar didesnę galią, tačiau tuo pat metu atitinka naujausius Euro 6d emisijos standartus. Siūlomas ir naujasis 160 AG galios, 1,5 l Kia Smartstream variklis su švelniojo hibrido sistema, CVVD technologija ir žemo slėgio išmetamųjų dujų recirkuliacija. Nauji techniniai sprendimai ir siūloma 7 laipsnių dvigubos sankabos transmisija leido pastebimai sumažinti degalų sąnaudas.

 • LENGVA PAKRAUTI IR IŠKRAUTI Didinti
  LENGVA PAKRAUTI IR IŠKRAUTI

  Jūsų rankos užimtos? Vis tiek galėsite lengvai pakrauti daiktus į bagažinę naudodamiesi elektra valdomu išmaniuoju bagažinės dangčiu. Turėkite kišenėje Smart Key raktelį: Jums priėjus pakankamai arti, bagažinės dangtis atsidarys automatiškai. Smart Key technologija taip pat leidžia be raktų atverti ProCeed duris ir užvesti automobilio variklį spustelėjus mygtuką. Leistis į kelionę dar niekada nebuvo taip paprasta.

Ankstesnis Kitas

 • IŠMANIAI NAUDOJAMA PAPILDOMA GALIA Didinti
  IŠMANIAI NAUDOJAMA PAPILDOMA GALIA

  Didesnė galia ir mažesnė emisija be papildomos baterijos įkrovimo. Sumaniai sujungus Smartstream benzininį arba dyzelinį variklį su 48 voltų ličio jonų baterija gauta Ceed modeliuose montuojama Kia švelniojo hibrido sistema leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų dujų emisiją. Prie to prisideda ir ypač svarbi integruota e-system technologija, regeneruojanti kinetinę energiją automobiliui lėtėjant ir suteikianti papildomą sukimo momentą greitėjant.

 • UŽVEDIMAS, PAPILDOMAS SUKIMO MOMENTAS, VAŽIAVIMAS PASTOVIU GREIČIU Didinti
  UŽVEDIMAS, PAPILDOMAS SUKIMO MOMENTAS, VAŽIAVIMAS PASTOVIU GREIČIU

  Baterijos energija ir papildomas sukimo momentas leidžia vidaus degimo varikliui dirbti tyliau ir naudoti mažiau degalų. Variklį užveda e-system įranga, todėl tai visuomet įvyksta greitai ir sklandžiai. Įsibėgėjant arba kylant į kalną, naudodama baterijoje sukauptą energiją e-system pavara perduoda papildomą sukimo momentą. Baigiantis baterijos energijai, ji gali būti įkrauta važiuojant pastoviu greičiu.

 • VAŽIAVIMAS ATLEIDUS AKCELERATORIŲ, ĮKROVIMAS, STOP & START SISTEMA Didinti
  VAŽIAVIMAS ATLEIDUS AKCELERATORIŲ, ĮKROVIMAS, STOP & START SISTEMA

  Švelniojo hibrido technologija leidžia be papildomų vairuotojo pastangų sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų dujų emisiją! Atleidus akceleratorių modeliuose su iMT 6 transmisija vidaus degimo variklis išjungiamas ir, taupant degalus, automobilis tiesiog rieda. Lėtėjant ar intensyviai stabdant, regeneruota kinetinė energija panaudojama baterijai įkrauti. Visiškai sustojus, vidaus degimo variklis automatiškai išsijungia, o tai taip pat padeda sumažinti degalų sąnaudas.

Ankstesnis Kitas


 • „Kia CEED“ buvo išbandytas išsamiais patikimumo ir patvarumo patikrinimais, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti šiam automobiliui, kaip ir visiems naujiems „Kia CEED“ modeliams, ilgiausią industrijoje garantiją. Visiems „Kia“ automobiliams suteikiama 7 metų arba 150 000 km ridos naujo automobilio garantija (pirmuosius 3 metus be ridos apribojimo; nuo 4 metų – 150 000 km).

B (1,0 T-GDI, 1,5 T-GDI)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
20 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,0 T-GDI, 100 AGLX PlusMechaninė5,3-6,4121-14622 040
1,5 T-GDI, 140 AGLX PlusMechaninė5,7-6,3128-14223 040
1,5 T-GDI, 140 AG 7DCTLX PlusAutomatinė5,8-6,3131-14324 540
1,5 T-GDI, 140 AGEXMechaninė5,7-6,3128-14225 540
1,5 T-GDI, 140 AG 7DCTEXAutomatinė5,8-6,3131-14327 040

Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.