Frankfurtas. 2014 m. birželio 17 d. „Kia Motors Corporation“ ir „Hyundai Motor Group“ prezidentas ir vyriausiasis dizaineris Peteris Schreyeris kasmetiniame „EyesOn Design“ konkurse gavo prestižinį „Lifetime Design Achievement“ apdovanojimą.

Detroito Oftalmologijos instituto rengiamoje apdovanojimų ceremonijoje P.Schreyeris buvo pagerbtas už „Kia Motors“ dizaino strategijos puoselėjimą. Šis apdovanojimas iškėlė jį į geriausių pasaulio automobilių dizainerių sąrašą šalia tikrų šios srities legendų: Sergio Pininfarinos, Shiro Nakamuros, Walterio de’Silvos ir Giorgetto Giugiaro. „EyesOn Design“ apdovanojimai yra reikšmingi dar ir tuo, kad jų laimėtojai kitais metais tampa šio konkurso žiuri nariais.

2006 metais prie „Kia“ komandos prisijungęs P.Schreyeris iš esmės pakeitė prekinio ženklo stiliaus gaires. Jis yra naujausiu „Kia“ modelių skiriamuoju ženklu tapusių „tigro nosies“ grotelių dizaino autorius. P.Schreyeris vadovauja „Kia“ ir „Hyundai“ automobilių dizaino strategijos vystymui ir prižiūri tris „Kia“ dizaino studijas Korėjoje, Vokietijoje ir JAV.

„Mes ir visa dizaino bendruomenė džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Peteris gavo „Lifetime Design Achievement“ apdovanojimą. Gavęs šį apdovanojimą jis prisijungia prie didžiųjų automobilių dizaino šviesulių“, - sakė Detroito Oftalmologijos instituto direktorius dr. Philipas Hessburgas.

„Per visą savo profesinį gyvenimą aš turėjau galimybę dirbti su daugybe neįtikėtinai aistringų ir talentingų dizainerių. Prisijungęs prie „Kia“ komandos gavau progą prekinio ženklo dizainui suteikti stilingumo, išskirtinumo bei jaunatviškumo. Ir mūsų naujausi modeliai šį siekį puikiai atspindi“, - teigė P.Schreyeris.

„Per pastaruosius penkerius metus mes gavome daugybę apdovanojimų, įvertinančių stilingųjų „Kia“ automobilių dizainą, tačiau mūsų tikslai neapsiriboja vien tik automobilių išvaizda. „Kia“ dizainas tampa vis stipresnis ir stipresnis, o aš didžiuojuosi būdamas to proceso dalimi. Man didžiulė garbė gauti šį apdovanojimą. Tai sunkaus „Kia“ dizaino komandos darbo ir kūrybiškumo įrodymas visam pasauliui,“ – pridūrė dizaineris.