- „iF Design Award“ apdovanojimai atiteko naujiems „Kia“ modeliams,
- „Kia“ pelno prestižinius dizaino apdovanojimus jau septintus metus iš eilės.

Seulas. 2016 metų vasario 02 d. „Kia Motors“ apdovanojimų kolekciją papildė dar du prestižiniai įvertinimai, skirti už stulbinantį automobilių dizainą. Abu naujieji Korėjos automobilių gamintojo modeliai – kompaktinis visureigis „Kia Sportage“ ir sedanas „Kia Optima“ – gavo prestižinius „iF Design Award“ apdovanojimus. Šiuo puikiu įvertinimu „Kia“ džiaugiasi jau septintus metus iš eilės.

Nors masinė naujųjų „Optima“ ir „Sportage“ prekyba dar tik prasidės, jie jau spėjo gauti „iF Design“ apdovanojimus „Produktų“ kategorijoje. Nepriklausoma žiuri komisija įvertino net tik modelių išvaizdą, bet ir jų surinkimo kokybę, modernumą, poveikį aplinkai ir saugumą.

„Mes džiaugiamės galėdami priimti „Sportage“ ir „Optima“ modeliams skirtus apdovanojimus kaip mūsų dizaino komandos puikaus darbo įrodymą. Naujasis „Sportage“ pasižymi nauju veidu, o elegantiškasis „Optima“ demonstruoja „Kia“ dizaino tendencijų transformaciją. Mums šie modeliai labai svarbūs. Jie yra pastarųjų metų „Kia“ dizaino kaitos atspindys“, - sakė „Kia Motors Deutschland“ vadovas Steffenas Costas.

„Kia“ komanda siekė sukurti modernų, išbaigtą ir kokybišką kompaktinį visureigį ir jai tai pavyko. Atnaujintas, aukšta kokybe pasižymintis naujojo „Sportage“ interjeras gali pasiūlyti ne tik modernią išvaizdą, bet ir aukštos kokybės interjero medžiagas bei praktiškumą. Modelio savininkai nenusivils jo patogumu, ryšių galimybėmis ir saugumo technologijomis. Patobulinta ir praturtinta variklių gama pasižymi ekonomiškumu bei pastebimai pažangesnėmis važiavimo savybėmis.

Pirmą kartą istorijoje naujasis „Kia Sportage“ gali pasiūlyti pirkėjams ir sportišką „GT Line“ versiją. Tai puiki žinia didesnės geresnės dinamikos išsiilgusiems vairuotojams. „GT Line“ modelis pasižymi tradiciniam „Sportage“ būdingu universalumu, praktiškumu, tačiau išsiskiria sportiška išvaizda ir dar labiau jaudinančiomis važiavimo savybėmis.

Dinamiška išvaizda ir stulbinančiu dizainu gali pasigirti ir naujasis „Kia Optima“ sedanas, pranašaujantis „Kia“ dizaino transformacijos pradžią. Naujasis modelis išsaugojo savo pirmtakui būdingą dinamišką išvaizdą. Būtent ši savybė padėjo jam tapti vienu geriausiai parduodamų „Kia“ modelių pasaulyje. Naujasis „Optima“ klientus vilios moderniomis detalėmis, griežtomis linijomis ir ilgu, „lieknesniu“ siluetu. Į savo privalumų sąrašą šis modelis teisėtai ir pelnytai gali įtraukti erdvų, aukščiausios kokybės interjerą, moderniausias ryšio technologijas ir vairuotojo pagalbos sistemas, jaudinančią važiavimo patirtį bei patogumą ir ekonomiškumą užtikrinančius variklius.

„iF Design Award“ apdovanojimai
1953 metais pradėti rengti kasmetiniai „iF Design Award“ apdovanojimai tapo vienu svarbiausių dizaino meistriškumą vertinančių prizų. Šio apdovanojimo ištakos siekia „Formgerechte Industrieerzeugnisse“ („Geras industrinis dizainas“) apdovanojimų, kuriuos įsteigė viena didžiausių pasaulyje pramonės paroda „Hannover Meese“, šaknis.

„iF Design Award“ komisija dalyvius vertina pagal septynis kriterijus. 2016 metų konkurse dalyvavo kompanijos iš 53 šalių, siūlydamos 5295 naujausius dizaino pavyzdžius. „Kia“ naujausi modeliai buvo įvertinti „Automobilių/Transporto priemonių/Dviračių“ kategorijoje.

Oficiali 2016 metų „iF Design Award“ apdovanojimų ceremonija vyks vasario 26 dieną Miunchene, verslo renginio „Munich Creatine Business Week“ metu. Produktai laimėtojai taip pat bus eksponuojami specialioje „iF Design“ „HafemCity“ parodoje Hamburge. Negalintys joje dalyvauti visus laimėtojus gali taip pat pamatyti oficialiame „iF Design“ puslapyje www.ifdesign.de, arba į savo išmanųjį telefoną atsisiuntę „iF Desing“ programėlę.