Jeigu Jūs jaučiate drėgmę automobilio viduje, kankina nemalonus kvapas ar langai iš vidaus per greitai tampa purvini, reiškia, tikrai atėjo metas keisti salono filtrą. Tai ypač aktualu tiems vairuotojams, kurie dažnai keliauja dulkėtais keliais, taip pat tiems, kurie kenčia nuo alergijos ar serga kvėpavimo takų ligomis.

Oras, kuris patenka į Jūsų automobilio vidų iš oro kondicionieriaus, ventiliacijos ar šildymo sistemų, turi būti filtruojamas. Salono oro filtras sulaiko dulkes, žiedadulkes ir kitas daleles, kurios gali sukelti nemalonų kvapą, alergiją ir langų ar salono užterštumą. Originalus „Kia“ salono oro filtras geriausiai tinka visiems „Kia“ modeliams ir nesuteikia nešvariam orui jokios galimybės patekti į saloną. Optimali konstrukcija ir apsauga užtikrina veiksmingą filtravimą ir pakankamą oro srautą. Salono filtras padeda palaikyti švarų orą salone ir neleidžia bakterijoms plisti.

„Kia“ originalus salono filtras užtikrina sveiką mikroklimatą ir vairuotojo bei keleivių gerovę. Rūpinkitės savimi ir automobiliu – užsisakykite naują salono filtrą kiekvieno aptarnavimo metu ar keisdami padangas.


Šis pasiūlymas galioja iki 31.12.2020

Užsisakyti bandomąjį važiavimą